Divan modern me 2 vende në kadife me këmbë prej hekuri të artë - Annina

 • Kod: ANNINA1
lek 105.969,72 lek 124.670,26 -15%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Materiali i strukturës Hekur
Gjatësia (cm) 130
Thellësia (cm) 74
Lartësia (cm) 84

Divan 2 vendesh i veshur me kadife me këmbë të praruara prej hekuri.

Divan 2 -vendësh me strukturë të brendshme prej druri të mbushur me sfungjer me këmbë hekuri në përfundim të artë dhe sedilje të veshur me kadife. Eleganca dhe personaliteti bashkohen në një produkt të vetëm dhe i japin jetë këtij divani të mrekullueshëm me një shpirt të sofistikuar . Forma e rrumbullakosur e shpinës siguron një vend mikpritës dhe veçanërisht të rehatshëm . Kombinimi i përfundimeve të zgjedhura pasuron estetikën tashmë të rafinuar të produktit me një prekje ekskluzive dhe të rafinuar, ideale për mobilimin e zonave të jetesës me një shije dhe stil estetik bashkëkohor.

Përfundimet në dispozicion :
 • krem;
 • rozë
Origjina : jashtë BE -së
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në