Divan me 2 vende i veshur me kadife me këmbë hekuri - Annetta

 • Kod: ANNETTA
lek 75.965,91 lek 94.957,38 -20%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Materiali i strukturës Hekur
Gjatësia (cm) 127
Thellësia (cm) 74
Lartësia (cm) 73

Divan 2 vendesh i veshur me susta dhe i mbuluar me kadife me këmbë prej ari të artë.

Divan 2 -vendësh me strukturë të brendshme prej druri dhe i mbushur me sfungjer me mbulesë të jashtme kadifeje dhe këmbë hekuri me përfundim të artë. Një mobilje ideale për t'i dhënë karakter zonave të jetesës me një stil modern dhe elegant në të cilin siguron një prekje ekskluzive dhe në të njëjtën kohë një vend të rehatshëm dhe mikpritës dhe për një rezultat optimal. Kontrasti i mrekullueshëm midis kadife dhe hekurit të artë pasuron edhe më shumë modelin përfundimtar të produktit, duke e bërë atë unik dhe magjepsës .

Përfundimet në dispozicion :
 • krem;
 • gri.
Origjina : jashtë BE -së

NB : jastekë dekorativë nuk përfshihen.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në