Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizenjoni lavamanin e punuar me dorë për countertop në rrëshirë beige, Busalla

Kod: BUSALLA
lek 39.171,46 lek 46.746,61 -16%
- +
Material
rrëshirë dhe gurë
Masat
L 38 x P 38 x H 13 cm
Koha e dërgimit
10/14 ditë pune
Peshë
4
Viadurini Bathroom
Dizajnimi i lavamanit të punuar me dorë countertop në rrëshirë beige, Busalla
Busalla është një lavaman i mrekullueshëm i larë me dorë me një rrëshirë artificiale me cilësi të lartë, brenda së cilës janë montuar gurët.
Veçoritë e Busalla është ngjyra e saj aq e pastër dhe romantike e ndërthurur me një dizajn novator dhe elegant, perfekt për të furnizuar banjën tuaj.

Zejtaria e saj e bën atë një dizajn unik dhe jo të riprodhueshëm në seri; për këtë arsye mund të ketë dallime në ngjyrën dhe formën në krahasim me foton e riprodhuar.
Shënim : Para se të porosisni, mund të kërkoni një fotografi të artikullit në dispozicion në të vërtetë. Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi