Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn i cilësisë së mirë 4-dritë llambë varëse mëndafshi Chanel

Kod: CHANEL2
lek 45.946,65 lek 57.433,32 -20%

madein_italy

- +
Masat
h 45 h 50 - kabllo 150 cm
Koha e dërgimit
8/10 ditë pune
Viadurini by Sideform
Dritë prej xhami mëndafshi të projektimit të cilësisë së mirë Chanel.
Llamba e dritës: 4xE27 12 w udhëhequr - 23 w fluo - 42 w halo.
Chanel u frymëzua nga stilisti i famshëm i modës.
Materiali: fije mëndafshi fildishi me zbukurime fildishi dhe të zeza - detaje metalike të kromit.
Llamba e dritës nuk është e përfshirë.

Produkte të shikuara së fundmi