Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Dritë varëse qeramike varëse Milano e bërë në Itali nga Ferroluce

Kod: C1126 BL-C
lek 65.566,57 lek 81.382,63 -19%
- +
Material
Ceramica
Masat
Sigurt:: 35 cm, h.40 cm, L. 95 cm - calata dal soffitto regolabile
Koha e dërgimit
3 javë pune
Llambë rekomande
2 x 75w Maks. EcoHalo, atako E27 - 230v (Dimmerabile) Totali i konsumit: 150w - Sviluppo në luce: 200w. Mundësia e përdorimit të energjisë në një dritë energjetike me një LED.
Vlerësimi i IP
20
Ferroluce
Dritë varëse qeramike varëse Milano e bërë në Itali nga Ferroluce
Kornizë metalike, 2 drita.

Llambë e lehta (pa përfshirë) 2x max 75 W, atak E27

Ferroluce është një kompani italiane e specializuar në prodhimin e llambave varëse, llamba tavan, sharje muri dhe llamba tryezash. Lindi në 1982 nga ideja e Valter dhe Miriam që donin të ruanin dhe transmetonin përsosmërinë e mjeshtërisë italiane. Të gjitha produktet e Ferroluce ndërthurin dashurinë dhe respektin për traditën dhe materialet. Do artikull është i punuar me dorë dhe ka personalitetin e tij unik. Kjo është arsyeja pse Ferroluce u drejtohet klientëve më të kërkuar që kërkojnë një kompani kompetente e cila është në gjendje të rregulloje çdo send në formën, madhësinë, dekorimet dhe ngjyrat e saj.

Të gjitha dekorimet janë plotësisht të punuar me dorë. Për këtë arsye, produkti mund të paraqesë variacion të ngjyrave dhe të jetë i ndryshëm nga figura.

Ne informojmë klientët tanë që politika e kthimit të korporatave nuk mund të zbatohet për produktet e mëposhtme, sepse ato janë produkte artizanale dhe unike të bëra me dorë, të bëra me kërkesë të klientit. Kjo nënkupton që ato nuk mund të kthehen pasi të blihen.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies