Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Mbajtës shishe i pezulluar i njëanshëm Zia Gaia, në ahu dhe çelik të ngurtë

Kod: GASO
lek 22.823,17

madein_italy

- +
Le Zie di Milano
Me Zia Gaia, shishet gjejnë vendin e tyre në një mënyrë të rregullt, elegante dhe natyrore.

Zia Gaia Sospesa është një strukturë mbajtëse shishe e pezulluar e fiksuar në mur me rafte të paracaktuar
për futjen e shisheve, të cilat ngjiten në strukturën qendrore.
Kapaciteti i shisheve vendosen në një mënyrë të rregullt dhe elegante. Zia
Kolona Gaia mund të mbajë deri në 14 shishe.
Materialet struktura, crankcase dhe kokë cilindër janë bërë nga ahu natyrore të ngurta ose
njollë e zezë. Raftet janë prej çeliku të pikturuara me pluhurat epoxy me ngjyrë
të bardhë.
Përfundon edhe depilimin për modelet natyrale të ahut dhe dyllin dhe ngjyrosjen
për modelet e zeza ato përdorin vetëm produkte me bazë uji, natyrale dhe pa aditivë
kimike.
Asambleja Zia Gaia është shumë e lehtë për tu mbledhur: raftet përshtaten në strukturë
pa nevojën e mjeteve. Gjithashtu baza, në tre pjesë për t'u bashkuar me dy kunja
prej druri, është e lidhur me kolonën me dy vida, dy rondele me një çelës Allen
të parashikuara në paketë.

Karakteristikat Zia Gaia njëanshme. Mbajtëse shishe e njëanshme. Struktura dhe baza në ahu të ngurtë avullohen në versionet me njolla natyrale dhe të zeza. Raftet e shisheve në çelik të pikturuara me pluhura epoksi të bardhë. Në dispozicion në madhësi të ndryshme. Hallat e Milano mbërrijnë në shtëpinë tuaj për të ndihmuar dhe rregulluar, sepse ato janë, sepse
vokacion, përkrahës të apasionuar të familjes. Të rafinuara, elegante, natyrale dhe të matura, ata janë të qetë kudo. E hollë dhe e hollë, Hallat e Milanos kanë një personalitet tepër të shumëfishtë falë shumëllojshmërisë së aksesorëve dhe shkathtësisë së strukturave. E prodhuar nga druri i ngurtë, në versionin e lisit të enës modulare për dhomën e ndenjes, dhe në ahun e avulluar në versionet e rafteve të librave dhe në variantin e mbajtësit të shisheve, i gjithë koleksioni është i pajisur me pajisje shtesë dhe përbërës të krijuar për të përshtatur produktet me nevoja të ndryshme.
Në kuzhinë, dhomë të gjallë, dhomë gjumi ose banjo, gjithmonë ka vend për një hallë nga Milano!
Le Zie di Milano, aksesorët e ri të arredimit: rafte librash, mbajtëse vazo, mbajtëse shishe dhe sistemi i jetesës.
Hallat janë bashkëpunëtorë të familjes me zë ... ata në Milano përshtaten me çdo mjedis sepse janë diskrete, të dobishme, të gjithanshme dhe elegante. Gjithmonë ka vend për një hallë në Milano!

PSE Bleni atë:
  • materiale cilësore
  • dizajn origjinal
  • funksionalitetin
  • ecostostenibilità
  • butësi dhe madhësi e vogël
  • e bërë plotësisht në Itali, sipas standardeve dhe rregullave italiane të sigurisë.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies