Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Sciance murature me dizajn modern Matis me hije moderne, 11x11 cm

Kod: MATIS446
lek 13.814,03

madein_italy

- +
Masat
L.11 x H.17 x W.17 cm
Koha e dërgimit
7 ditë pune * Koha e dorëzimit mund të ndryshojë, nëse ky produkt nuk është i disponueshëm në depon tonë.
Viadurini Lighting
Sciance murature me dizajn modern Matis me hije moderne, 11x11 cm.
Sconce e murit me shirita në PMMA në dispozicion në ngjyrat e mëposhtme: saten, kromolit, tymosur, spektër dhe cilësi të artë. Mbështetje prej çeliku inox.
Lidhja për llambën E27.
Kërkoni një kuotë në: info@viadurini.co.uk

Gjatësia e kabllove: 160 cm
Llamba: 1 x 70 W max - E27 HGS (pa përfshirë).

Viadurini Collezione Living kombinon ide, materiale dhe stil në mënyrë që të krijojë objekte për një përdorim të përditshëm të jetës. Në këtë koleksion të aksesorëve arredimi dizajni bëhet praktik dhe i arritshëm, ndërsa jeta e përditshme shndërrohet në një përvojë të jashtëzakonshme, duke interpretuar përsëri konceptin e dritës dhe hapësirës.
Metakrilati, polikarbonati, druri, termofuza dhe plastika e ricikluar marrin formë falë një përzierje krijimtarie dhe përvoje. Aksesorët e ndriçimit dhe mobilimit janë krijuar për të gjeneruar emocione dhe për të krijuar një sens të qartë të mirëqenies.
Kështu krijohen krijimet me një dizajn të lehtë, thelbësor dhe eko-të qëndrueshëm.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies