Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Llambë muri me dizajn modern Eldora në çelik L50x H3.5xSp.10 cm

Kod: ELDORA
lek 35.836,38

madein_italy

- +
Peshë
2 kg
Viadurini Lighting
Llambë muri me dizajn modern në çelik, gjatësi 50x lartësi 3.5x trashësi 10 cm, Eldora

Llambë murale e disponueshme në madhësi të ndryshme, e bërë nga pllaka çeliku e lakuar dhe e pikturuar me pluhura epoksi me dekorim dore. Moduli LED i voltazhit të integruar të rrjetit lejon ndriçimin indirekt homogjen përmes difuzuesit të metakrilatit opal.
Eldora është gjithashtu në dispozicion në ngjyra të personalizuara. Kërkoni një kuotë në: customers@viadurini.it .
100% Prodhuar në Itali produkt.
Llamba: 2 x 13w - LED 2900 Lm (pa përfshirë).

Ky koleksion i llambave të projektimit u krijua dhe u krijua nga artizanë që kanë përvojë mbi pesëdhjetë në sektor dhe që kanë sjellë cilësi italiane në tregun kombëtar dhe ndërkombëtar në fushën e ndriçimit. Krijimet ndërthurin modelin dhe traditën , duke kombinuar inovacionin teknologjik me krijimtarinë artizanale. Risia e vazhdueshme dhe përsosmëria cilësore janë gurthemelet në të cilat sillet kërkimi për stilin e tij. Rezultati është një koleksion të pasur duke filluar nga pezullimi dhe llambat moderne mur dhe tabela llambat kat projektuesi llambat, cilësia e të cilit është garantuar nga përpunimi metodat që duken në traditën e prodhimit italian, si një referencë të vetme të prodhimit.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies