Made in Italy

Vatër e lirë elektrike Dickinson me avull uji

 • Made in Italy
 • Kod: DICKINSONACQUA
lek 177.318,18
Koha e dërgimit 5/7 ditë pune nga porosia e vendosur
Oxhak elektrik me ujë në dysheme Dickinson . Një zjarr i vërtetë lëvizës gati për të ngrohur zemrat tuaja sipas nevojës kudo në shtëpi, brenda për një mbrëmje dimri ose jashtë për një festë argëtuese verore. Nëse vërtet dëshironi të dilni nga "zona juaj e rehatisë", lëreni një mik t'ju shoqërojë.
Kasetë 400 duke përfshirë veshjen në fletë metalike të lyer.
Efekti i flakës dhe tymit, pa ngrohje .
telekomandë, rregullim standard i flakës.
Matjet L60.5 H20 P41.8 cm
Konsumi për orë vetëm efekt estetik : 205 watts
Pesha : 10.3 kg
Ngjyrat e disponueshme : e bardhë ose e zezë

Zgjedhja e vatrave elektrike të Viadurini Collezione Fuoco përdor një teknologji të rafinuar dhe ekskluzive që lejon një flakë të realizmit të jashtëzakonshëm: efekti tredimensional është krijuar duke përdorur ultratinguj për të krijuar një mjegullim shumë të imët të ujit i cili ndriçohet për të krijuar "flakë dhe tym. ". Kjo, e kombinuar me dru të rremë dhe një shtrat hiri të shndritshëm e të shkëlqyeshëm, prodhon një efekt që tejkalon të gjitha pritjet e realizmit në një zjarr elektrik.
Me një telekomandë praktike mund të kontrolloni efektin e zjarrit dhe tymit.
Arsyet e mira për të blerë
 • produkti i projektimit
 • mirëmbajtje e lehtë
 • i qëndrueshëm
 • e bërë në Taly
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në