12 Akullore me Porcelan të Bardhë me Dizajn Moderne ose Kupat e Frutave - Egle

  • Kod: EGLE1
lek 28.627,50 lek 33.679,41 -15%
Material porcelani i kockave
Masat 14 cm
Ngjyrë Bardhë
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune

12 gota të modelit modern bashkëkohor në kinë të imët të kockave, elegante me një stil nordik.

Ky shërbim i filxhanit vjen nga një hulumtim i thellë i nevojave të tryezës, për të krijuar produkte të karakterizuara nga teknologji të lartë , luks dhe zejtari , cilësi dhe dizajn i veçantë.

Format tradicionale dhe harmonike interpretojnë historinë dhe elegancën e së kaluarës për të përcaktuar atmosferën e tryezës, të vendosur plotësisht në kinë të imët të kockave .

Me fjalë të tjera, është një porcelan me cilësi të lartë me një ngjyrë karakteristike të ftohtë dhe të ndritshme fildishi , për një tryezë elegante dhe të rafinuar.
Në fakt, përveç kaolinës, feldsparit dhe kuarcit, porcelani i kockave të imët përmban gjithashtu 50% të oksidit të kalciumit dhe fosfatit të kalciumit, gjë që i jep asaj një transparencë të veçantë.
Përparësitë jepen gjithashtu nga një forcë dhe butësi më e madhe në krahasim me porcelanin e zakonshëm.

Një pajisje me shprehje stilistike të një karakteri nordik , një tryezë bashkëkohore ku krijimtaria, karakteristikat estetike, funksionaliteti dhe minimalizmi janë protagonistët kryesorë.

Shërbim i përbërë nga:
- 12 lojë me birila 14 cm

Dëshironi një shërbim të plotë të personalizuar ? Kontaktoni me ne duke përdorur formularin "Kërkoni Informacion".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në