12 gota 330 ml në gotë me ngjyra të ndryshme - karficë zbukurimi

 • Kod: SPILLA2
Lekë 15,840 Lekë 19,800 -20%
Material xhami
Masat Ø 8 x lartësi 10 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Set me 12 gota gota uji

12 gota prej qelqi.

Eksploroni një botë ngjyrash me këtë grup prej 12 gotash , secila duke kapur thelbin e një atmosfere ose një kohe të ditës. Kompleti përfshin gota në nuancat e qelibarit të artë të diellit të mëngjesit, të kuqes intensive të një mbrëmjeje festive dhe jeshile e harlisur që të kujton kullotat e harlisura. Seriali vazhdon me blunë e qetë të qiellit të pasdites, vjollcën e sofistikuar të natës plot yje dhe të bardhën e kristaltë të dritës së hënës. Çdo gotë është e zbukuruar me një model të rënies së ujit , jo vetëm për një efekt vizual të këndshëm, por edhe për një përvojë unike prekëse. Ato janë perfekte për çdo rast, nga mëngjesi në mëngjes në mëngjes e deri te një aperitiv në mbrëmje, duke shtuar një prekje stili dhe rafinimi në çdo tryezë. Zgjidhni këtë set për të dhënë jetë çdo moment me një prekje elegance .

Përfundon:

 • 2 gota jeshile,
 • 2 gota të bardha
 • 2 gota vjollce
 • 2 gota blu
 • 2 gota qelibar
 • 2 gota të kuqe
Dimensionet:
 • diametri 8 cm
 • lartësia 10 cm
NB: E sigurt në larës enësh. Jo i përshtatshëm për përdorim në mikrovalë.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro