12 Gota Liker Guri 90 ml me brez të artë - Limoncello

  • Kod: LIMONCELLO
Lekë 4,732 Lekë 5,915 -20%
Material gresi
Masat Ø 6 x lartësi 7 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Set me 12 gota liker gresi

12 gota likeri prej guri me buzë të artë.

Dizajni i sofistikuar i këtij grupi me 12 gota syze mishëron elegancën bashkëkohore. Me një gamë që varion nga kafe ekspres deri tek kremi delikat , dhe nga zezaku i thellëtë bardhën e pastër , çdo gotë përmban një buzë ari, duke shtuar një prekje luksi të nënvlerësuar . Fundi bashkon modernitetin dhe klasicizmin, duke i bërë këto syze të përshtatshme si për një ambient formal ashtu edhe për një ambient të rastësishëm. Perfekte për shijime ekskluzive, këto gota premtojnë të lartësojnë përvojën e çdo pije, duke kombinuar stilin dhe substancën .

Dimensionet:

  • diametri 6 cm
  • lartësia 7 cm
NB: Larja e duarve rekomandohet.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro