12 gota uji 300 ml në gotë me dekorim të bardhë të fytyrës - fytyrës

  • Kod: FACCIALI1
Lekë 6,310 Lekë 7,887 -20%
Material xhami
Masat Ø 8,2 x lartësi 10 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Set me 12 gota gota uji

12 gota prej xhami të bardhë me një dekorim reliev të fytyrës.

Kjo seri unike e syzeve shquhet për dizajnin e saj kreativ dhe skulpturor . Çdo pjesë karakterizohet nga një fytyrë minimaliste dhe moderne , e cila i jep vetes të jetë jo vetëm një enë për pije, por edhe një vepër arti për t'u ekspozuar. Përdorimi i ngjyrës së bardhë i jep çdo gote një prani të sofistikuar dhe të gjithanshme , perfekte për ambiente bashkëkohore që festojnë estetikën dhe inovacionin në dizajn .

Dimensionet:

  • diametri 8.2 cm
  • lartësia 10 cm
NB: E sigurt në larës enësh.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro