18 Pjata porcelani dhe guri me dekorime peshku me ngjyra - Morgen

  • Kod: MORGEN
Lekë 15,248 Lekë 19,061 -20%
Material prej porcelani dhe gresi
Masat Pjatë darke: Ø 27 x lartësi 3 cm / Pjatë supe: Ø 20 x lartësi 5,5 cm / Pjatë me fruta: Ø 19 x lartësi 2 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Set me 18 pjata porcelani dhe guri

18 Pjata prej porcelani dhe guri . Shërbimi përbëhet nga 6 pjata darke, 6 pjata supë, 6 pjata frutash . Pjata supe ne 3 ngjyra te ndryshme.

Ky shërbim me 18 pjata është një kryevepër prej porcelani dhe gresi që kap thelbin e një deti të magjepsur. Çdo pjesë është zbukuruar imët me një dizajn peshku me ngjyra të ndezura që bien në sy në një sfond të bardhë, duke kujtuar teksturat delikate të një pëlhure të imët.

Paleta e ngjyrave që varion nga bruz tek terrakote dhe bluja e oqeanit krijon një kontrast magjepsës dhe modern, duke e transformuar çdo pjatë në një deklaratë artistike. Koleksioni ngjall një ndjenjë të bukurisë natyrore me një prekje elegance të sofistikuar , duke e bërë çdo vakt një përvojë vizuale të paharrueshme.

Enë gresi, me nuancat e tij të forta, është një kundërpeshë e përsosur ndaj porcelanit të lehtë, duke i dhënë shërbimit një shkathtësi dhe qëndrueshmëri unike që plotëson standardet më të larta të cilësisë. Këto pjata, ideale për ata që vlerësojnë mjeshtërinë dhe cilësinë e shkëlqyer, janë një ftesë për të ndarë momente të këndshme në një mjedis që feston pasionin për dizajnin dhe vëmendjen ndaj detajeve .


Dimensionet:

  • Pjatë darke: Ø 27 x lartësi 3 cm (pesha: 700 g)
  • Pllakë e thellë: Ø 20 x lartësi 5,5 cm (pesha: 550 g)
  • Pjatë frutash: Ø 19 x lartësi 2 cm (pesha: 300 g)
NB: E sigurt në larës enësh. Mund të përdoret në mikrovalë.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro