18 Pjata prej porcelani dhe guri me 6 vende tavoline në 3 dekorime të ndryshme - Hier

  • Kod: HIER
Lekë 26,553 Lekë 33,192 -20%
Material prej porcelani dhe gresi
Masat Pjatë darke: Ø 26,5 x lartësi 3 cm / Pjatë supe: Ø 20 x lartësi 5 cm / Pjatë me fruta: Ø 19 x lartësi 2 cm
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Set me 18 pjata porcelani dhe guri

18 Pjata prej porcelani dhe guri. 6 vende tavoline ne 3 dekorime te ndryshme ne nuancat e zeze dhe te arte ne paketim. Shërbimi përbëhet nga 6 pjata darke, 6 pjata supë, 6 pjata frutash .

Mbështilleni tryezën me pasuri dhe mister me këtë grup prej 18 pjatash prej porcelani dhe guri , ku sharmi i dizajnit abstrakt takohet me thellësinë e të zezës më intensive. Çdo pjesë është e zbukuruar me mjeshtëri me motive rrethore dhe spirale gjeometrike që luajnë me njëra-tjetrën duke krijuar një efekt vizual hipnotik, sa të guximshëm aq edhe elegant.

Paleta e ngjyrave lëviz nëpër nuancat e së zezës, e pasuruar nga pikat e dritës së artë që i japin jetë një tavoline ngrënieje që është një teatër i vërtetë i hijes dhe dritës . Mbarimi i porcelanit dhe qëndrueshmëria e gresit e bëjnë çdo pjatë jo vetëm një objekt stili, por edhe një dëshmi të funksionalitetit dhe rezistencës .

Ky shërbim është ideal për ata që kërkojnë cilësi dhe sofistikim të përjetshëm , një plotësues i përsosur për mjediset moderne dhe për ata që nuk kanë frikë të guxojnë me një zgjedhje të guximshme. Me këto pjata, ne festojmë bukurinë e mjeshtërisë dhe ofrojmë një përvojë kulinare që shkon shumë përtej normës, duke e shndërruar çdo vakt në një rast luksi dhe karakteri .

Dimensionet:

  • Pjatë darke: Ø 26,5 x lartësi 3 cm
  • Pllakë e thellë: Ø 20 x lartësi 5 cm
  • Pjatë frutash: Ø 19 x lartësi 2 cm
NB: Larja e duarve rekomandohet.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro