2 divan në vend të dyfishtë për kopsht në Jastëkët e Bardhë - Patentë

 • Kod: MAURIZIA
lek 46.268,10 lek 66.097,29 -30%
Material bastun prej palme kacavjerrëse
Masat L111 x P80 x H89 x H sedilje 40 x H mbështetëse krahu 60 cm
Ngjyrë natyrore
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Divan i rehatshëm 2-vendësh për natyrë të bërë nga bastun prej palme kacavjerrëse, send kopsht.

 • bastun prej palme kacavjerrëse
 • duke përfunduar me llak melamine
 • jastëk i lëvizshëm
 • jastëk mbrapa jo-heqës në poliester
 • rekomandohet të mos ekspozoheni në rrezet e diellit direkte dhe motin e keq
 • stackable
 • paketim pa karton
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në