2 Jashtëqitje metalike moderne me vend lëkure mikrofibër ose imitim - Bellino

 • Kod: BELLINO
lek 35.233,21 lek 41.450,84 -15%
Material Lëkurë / mikrofibër dhe metal imitim
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Gjatësia (cm) 49.5
Thellësia (cm) 41
Lartësia (cm) 105

Stol modern me sedilje në mikrofibër ose strukturë pëlhure dhe metali, 2 copë.

Jashtëqitja është një lloj sediljeje që adoptohet gjithnjë e më shumë për të furnizuar ambientet e jetesës në një mënyrë moderne pasi ju lejon të keni liri të madhe të lëvizjes dhe t'i jepni personalitet dhe karakter dhomës. Për të zgjedhur atë më të përshtatshmin, është e rëndësishme të vlerësohen disa elementë të tillë si materialet, ngjyrat dhe format pasi është thelbësore që stili i zgjedhur të jetë në përputhje me atë të mjedisit përreth.

Kjo stol është ideale për banakë ose tavolina të larta dhe përputhet në mënyrë të përsosur me orenditë moderne dhe elegante falë dizajnit të saj të rafinuar dhe kombinimit të materialeve dhe përfundimeve të përdorura. Selia është e mbushur dhe e mbuluar me imitim lëkure ose mikrofibre ndërsa baza është bërë prej metali dhe ka një shufër funksionale të këmbës.

Përfundon në dispozicion :
 • mikrofibër gri e lehtë dhe metali i zi i zi;
 • imitim lëkure ngjyrë bezhë dhe metal bakri.
Matjet :
 • madhësia e sediljes cm. L 49 x P 38.5 cm;
 • lartësia e sediljes 75 cm;
 • lartësia e mbështetëses 33 cm;
 • dimensionet totale: L 49.5 x D 41 x H 105 cm.
Kërkon montimin, udhëzimet e montimit dhe pajisjen e montimit të përfshirë në paketim.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në