2 Karrige dhomen e ndenjes ne dru te forte - argjend

  • Kod: ARGENTO1
Lekë 40,685 Lekë 50,856 -20%
Material dru i fortë
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 47
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 94
Lartësia e sediljes (cm) 66

Set me 2 stola prej druri të ngurtë të dhomës së ndenjes

Set me 2 stola prej druri të ngurtë me sedilje dhe shpinë të bardhë me llak dhe strukturë me njolla lisi , tërësisht .
Ky artikull me një stil modern dhe elegant ka linja të thjeshta që e bëjnë atë perfekt për të kompletuar arredimin e ambienteve të ndenjes, si kuzhina dhe dhomat e ndenjes, si dhe ato me kontratë, si bare dhe zyra. Materialet me cilësi të shkëlqyera janë zgjedhur për të siguruar një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme, duke rritur mjeshtërinë e saj.

Dimensionet:
  • gjatësia 47 cm
  • thellësia 50 cm
  • lartësia 94 cm
  • lartësia e sediljes: 66 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro