2 Karrige Homemotion për lëkurë me efekt vintage me mbështetëse - Clare

 • Kod: CLARE
lek 55.248,75 lek 64.998,53 -15%
Material Lëkurë lëkure, çeliku dhe druri
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 60
Thellësia (cm) 63
Lartësia (cm) 84

Karrige me dizajn klasik në lëkurë me efekt vintage me mbështetëse, 2 copë.

Struktura në çelik të veshur me pluhur epoksi, mbulesë lëkure imituese . Armoret me futje druri hiri .
Vendndodhja dhe mbrapa dendësia e mbushjes së shkumës poliuretani 35-45 KG / M3.

Ngjyrat e disponueshme:
 • blu;
 • portokalli i erret
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në