4 Karrige në dhomën e ngrënies në çelik dhe endje nga Kubu Homemotion - Kendall

 • Kod: KENDALL
lek 77.275,39 lek 90.912,23 -15%
Material Ndërthurja e kubu dhe çelikut
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 45
Thellësia (cm) 55
Lartësia (cm) 85

Karrigia e dhomës së ngrënies në endje çeliku dhe kubu, 4 copë.

Strukturë çeliku e pikturuar me pluhur epoksi, me ngjyrë gunë. Endje në kubu .
Rekomandohet të mos e ekspozoni sendin në rrezet e diellit dhe motin e keq.
Këmbët për tu mbledhur.

Ngjyrat e disponueshme :
 • natyrore;
 • Gri;
 • E bardhë;
 • e zezë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në