Made in Italy

2 Karrige me Mbështetje me Mbështetje Prodhuar në Itali Pëlhurë - Flutur

 • Made in Italy
 • Kod: FARFALLA1
Lekë 80,038 Lekë 88,931 -10%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës çeliku dhe druri
Gjatësia (cm) 53
Thellësia (cm) 55
Lartësia (cm) 80
Lartësia e sediljes (cm) 48

2 karrige ndenjeje prej pëlhure dhe çeliku Prodhuar në Itali

2 karrige ngrënie të bëra me strukturë tub çeliku të lyer me ngjyrë rozë ari, sedilje dhe shpinë me kompensatë të mbuluar me pëlhurë kadifeje me perla, tërësisht Prodhuar në Itali.

Karrigia është një shkrirje e rafinuar e rehatisë dhe klasit , një shembull i shkëlqyer sesi dizajni bashkëkohor mund të plotësojë pasurinë e përfundimeve dhe ngjyrave. Pëlhura e sediljes flet për luksin dhe ngrohtësinë, ndërsa korniza prej çeliku e artë shton një prekje magjepsëse të matur dhe të guximshme.

Forma ergonomike e mbështetëses dhe mbushja e butë ju ftojnë të uleni dhe të shijoni momentin, qoftë një pushim kafeje, një vakt me miqtë apo një takim pune. Çeliku, përveç garantimit të qëndrueshmërisë dhe qëndrueshmërisë, reflekton dritën duke krijuar një lojë të këndshme reflektimesh që rrit më tej ngjyrën e sediljes.

Kjo karrige nuk është thjesht një element funksional; është një pjesë e dizajnit të mobiljeve të dizajnuara për ata që duan të rrethojnë veten me bukuri në jetën e përditshme, për ata që nuk janë të kënaqur dhe janë gjithmonë në kërkim të asaj diçkaje shtesë. Zgjedhja e tij do të thotë të zgjedhësh të bësh një deklaratë stili të guximshme dhe të sigurt.

Dimensionet:

 • gjatësia: 53 cm
 • gjatësia e sediljes: 44 cm
 • thellësia: 55 cm
 • lartësia: 80 cm
 • Lartësia e sediljes: 48 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro