Made in Italy

2 Karrige me shpinë të ulët në pëlhurë Sky Prodhuar në Itali - Delfino

  • Made in Italy
  • Kod: DELFINO1
Lekë 69,032 Lekë 86,291 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës çeliku
Gjatësia (cm) 38
Thellësia (cm) 38
Lartësia (cm) 86
Lartësia e sediljes (cm) 65

2 Karrige dhomen e ndenjes prej pëlhure dhe çeliku Prodhuar në Itali

2 Karrige ngrënieje të bëra me strukturë tub çeliku të lyer me argjend dhe ndenjëse e mbuluar plotësisht me pëlhurë gëlqereje me fije qielli, tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo karrige e ulët është një shembull i përsosur i dizajnit modern dhe funksional, i cili kombinon një linjë të pastër dhe të rafinuar me rehati të jashtëzakonshme. Struktura e tij e fortë dhe këmbët e ngushta, të bëra me materiale të cilësisë së lartë, garantojnë qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri, ndërsa sedilja e gjerë ofron rehati të pashoqe.

Tapiceri prej pëlhure me cilësi të lartë shton një prekje elegance dhe mund të kombinohet lehtësisht me çdo stil arredimi, nga klasik në atë më bashkëkohor. Dizajni minimalist e bën atë të përsosur për hapësira të vogla, duke ofruar një zgjidhje praktike të ndenjëseve pa zënë shumë hapësirë.

Kjo stol është ideale për t'u përdorur në një kuzhinë moderne, si ndenjëse shtesë në dhomën e ndenjes ose si plotësuese në një hapësirë komerciale. Është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të kombinojnë elegancën e dizajnit me dobinë e një mobilie praktike dhe të gjithanshme.

Dimensionet:

  • gjatësia: 38 cm
  • thellësia: 38 cm
  • lartësia: 86 cm
  • lartësia e sediljes: 65 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro