Made in Italy

2 Karrige me strukturë lëkure dhe ari të rigjeneruar Prodhuar në Itali - Scintilla

  • Made in Italy
  • Kod: SCINTILLA
Lekë 100,430 Lekë 125,537 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses lëkurë e rigjeneruar
Materiali i strukturës çeliku dhe druri
Gjatësia (cm) 38
Thellësia (cm) 42
Lartësia (cm) 85/110
Lartësia e sediljes (cm) 52/77

2 karrige dhome ndenje prej lekure, druri dhe celiku Prodhuar ne Itali

2 karrige ngrënieje të bëra me një ndenjëse monokoke kompensatë të veshur me lëkurë vere, bazë katrore prej çeliku të lyer me ar dhe ashensor gazi rrotullues të kromuar, tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo stoli mishëron një harmoni të përsosur midis dizajnit intuitiv dhe rehatisë, ideale për ata që duan të shtojnë një prekje klasi dhe praktike në hapësirën e tyre. Me sediljen e tij të gjerë dhe mikpritëse, ai ju mbështjell me rehati absolute, duke garantuar mbështetje falë formës së tij ergonomike dhe jastëkut të butë të integruar.

Korniza, e qëndrueshme dhe e pastër në linja, përzihet me modernitetin e ambienteve më bashkëkohore, ndërsa vëmendja ndaj detajeve flet për një mjeshtëri që e lartëson copën përtej funksionit të saj praktik.

Qoftë e pozicionuar në barin e shtëpisë, e përdorur si ndenjëse shtesë në dhomën e ndenjes apo e zgjedhur për të pasuruar arredimin e një hapësire komerciale, kjo stolisje është një zgjedhje stili që nuk kalon pa u vënë re, duke ofruar një pikë pushimi elegante dhe komode.

Dimensionet:

  • gjatësia: 38 cm
  • thellësia: 42 cm
  • lartësia: 85/110 cm
  • lartësia e sediljes: 52/77 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro