Made in Italy

2 Karrige me Strukturë prej lëkure të zezë dhe çeliku ari Prodhuar në Itali - Bolle

  • Made in Italy
  • Kod: BOLLE
Lekë 104,899 Lekë 131,124 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses lëkurë
Materiali i strukturës çeliku dhe druri
Gjatësia (cm) 38
Thellësia (cm) 43
Lartësia (cm) 70/96
Lartësia e sediljes (cm) 53/79

2 karrige dhome ndenje prej lekure, druri dhe celiku Prodhuar ne Itali

2 karrige ngrënieje të bëra me sedilje kompensatë e mbuluar me lëkurë të zezë , bazë katrore prej çeliku të lyer me ar , ashensorë rrotullues gazi, tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo stoli e fortë dhe me pamje imponuese është një pjesë e veçantë e mobiljeve të stilistëve që ndërthur elegancën industriale me rehati të pashoqe . Sedilja, e bërë me materiale të cilësisë së lartë, është projektuar për të ofruar rehati maksimale, e mbështetur nga një strukturë metalike që siguron qëndrueshmëri dhe rezistencë me kalimin e kohës.

Dizajni i guximshëm i kornizës, i kombinuar me zgjedhjen e ngjyrave dhe përfundimeve, e bën këtë stol një mobilje të gjithanshme , të aftë për t'u përshtatur me personalitetin si në mjedise moderne ashtu edhe në kontekste më tradicionale. Mbështetja ergonomike e këmbëve ju fton në momente të gjata relaksi dhe sedilja është projektuar për të akomoduar dhe mbështetur trupin në çdo rast përdorimi.

Kombinimi perfekt midis stilit dhe funksionalitetit e bën këtë stolisje zgjedhjen ideale për ata që duan t'i japin një prekje karakteri hapësirës së tyre , qoftë bar, kuzhinë apo zyrë. Zgjedhja e tij do të thotë të zgjedhësh një mobilje që nuk do të kalojë pa u vënë re, ndërsa në të njëjtën kohë garanton vite përdorim të besueshëm dhe komod.

Dimensionet:

  • gjatësia: 38 cm
  • thellësia: 43 cm
  • lartësia: 70/96 cm
  • lartësia e sediljes: 53/79 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro