2 Karrige ndenjeje me sedilje lekure sintetike - Afnio

  • Kod: AFNIO
lek 30.804,93 lek 38.506,15 -20%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i strukturës metalike

Set me 2 karrige dhome ndenje prej lekure sintetike dhe metal

Set me 2 stola me ndenjëse të veshur me lëkurë sintetike dhe strukturë metalike tërësisht të lyer .
Ky artikull me një stil modern dhe elegant ka linja të thjeshta që e bëjnë atë perfekt për të kompletuar arredimin e ambienteve të ndenjes si kuzhinat dhe dhomat e ndenjes, si dhe ato me kontratë si bare dhe zyra. Materialet me cilësi të shkëlqyera janë zgjedhur për të siguruar një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme, duke rritur mjeshtërinë e saj.

Përfundimet e disponueshme:
  • sedilje e bardhë dhe strukturë e bardhë
  • sedilje e zezë dhe strukturë e zezë mat
  • sedilje e bardhë dhe strukturë ari mat
Madhësitë e disponueshme:
  • gjatësia 41 cm x thellësia 41 cm x lartësia 88 cm - ndenjëse: 37x39x77 cm
  • gjatësia 41 cm x thellësia 41 cm x lartësia 77 cm - sedilja: 37x39x65 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë