Made in Italy

2 karrige në natyrë me sedilje dhe shpinë në litar detar Prodhuar në Itali - Lisafilo

 • Made in Italy
 • Kod: LISAFILO
lek 81.503,31
Koha e dërgimit 35/40 ditë pune
Materiali i ulëses litar detar
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 52
Thellësia (cm) 60
Lartësia (cm) 78
Lartësia e sediljes (cm) 45

2 karrige kopshti të grumbullueshme në metal dhe litar detar Prodhuar në Itali

2 karrige në natyrë të stivueshme të bëra me strukturë metalike , sedilje dhe shpinë në litar detar , tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo karrige elegante kopshti ndërthur inovacionin e dizajnit modern me artin e mjeshtërisë tradicionale . Konstruksioni cilësor metalik ofron forcë të patëmetë dhe qëndrueshmëri afatgjatë , duke premtuar se do t'i rezistojë elementëve të jashtëm sezon pas sezoni. E mbuluar me litar detar premium, jo vetëm që siguron rehati dhe frymëmarrje në ditët e nxehta të verës, por shton një prekje të veçantë të klasit në hapësirën tuaj të jashtme.

Paleta natyrale e ngjyrave mundëson shkathtësi të pashembullt në arredim. Dizajni është krijuar për të përqafuar trupin me rehati ergonomike, ndërsa linjat e pastra dhe silueta e zbehtë përmirësojnë një pamje të lehtë dhe elegancë.

Imagjinoni këtë karrige si një plotësues për një tavolinë prej dru tik ose si një pikë bisede më vete në këndin tuaj të relaksimit në natyrë; është ideal si për adhuruesit e dizajnit minimalist ashtu edhe për ata që nuk duan të heqin dorë nga rehatia . Plus, lehtësia e mirëmbajtjes dhe qëndrueshmëria e litarit detar e bëjnë këtë karrige një investim të zgjuar për këdo që dëshiron të kombinojë stilin, funksionalitetin dhe cilësinë .

Përfundimet e disponueshme:
 • Strukturë e galvanizuar dhe e lyer me ngjyrë gri pëllumb, sedilje portokalli
 • Strukturë e galvanizuar dhe e lyer me ngjyrë dove gri, sedilje gri dove
 • Strukturë e galvanizuar dhe e lyer me lino, sedilje argjendi
 • Strukturë e galvanizuar dhe e lyer me antracit, sedilje e zezë
 • Struktura e galvanizuar dhe e lyer me forca ajrore, ndenjëse antracit
Dimensionet:
 • gjatësia: 52 cm
 • thellësia: 60 cm
 • lartësia: 78 cm
 • lartësia e sediljes: 45 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë