Made in Italy

2 Karrige në pëlhurë të zezë dhe këmbë çeliku të argjendtë Prodhuar në Itali - Cadente

  • Made in Italy
  • Kod: CADENTE3
Lekë 67,913 Lekë 84,891 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës çeliku
Gjatësia (cm) 38
Thellësia (cm) 38
Lartësia (cm) 86
Lartësia e sediljes (cm) 65

2 Karrige dhomen e ndenjes prej pëlhure dhe çeliku Prodhuar në Itali

2 Karrige ngrënieje të bëra me strukturë tub çeliku katror të lyer me argjend dhe ndenjëse e mbuluar plotësisht me pëlhurë silvertex, përfundim i zi, tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo stoli shquhet për dizajnin e saj ekskluziv, i cili ndërthur delikatesën estetike me qëndrueshmërinë strukturore . Sedilja e mbështjellë dhe e rehatshme mbështetet nga një bazë katrore e fortë, e cila jo vetëm që siguron stabilitet të shkëlqyer, por gjithashtu shton një element intrigues të dizajnit gjeometrik.

E mbuluar me një pëlhurë cilësore që kombinon elegancën dhe lehtësinë e mirëmbajtjes, kjo stol është perfekte për ata që duan arredimet me stil pa sakrifikuar prakticitetin. Silueta e tij e hollë dhe profili i pastër e bëjnë atë një shtesë ideale për baret ose ishujt e kuzhinës, duke ofruar një përvojë superiore të ndenjëseve si në rehati ashtu edhe në stil.

Kombinimi i materialeve të zgjedhjes së parë dhe vëmendja ndaj detajeve të konstruksionit e bëjnë këtë stol një zgjedhje afatgjatë, të aftë për t'i bërë ballë përdorimit të përditshëm duke ruajtur pamjen e saj të pandryshuar. Është një zgjidhje e rafinuar e ndenjëseve, e përkryer për t'i dhënë një prekje klasit çdo ambienti , si në shtëpi ashtu edhe në ambiente komerciale.

Dimensionet:

  • gjatësia: 38 cm
  • thellësia: 38 cm
  • lartësia: 86 cm
  • lartësia e sediljes: 65 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro