Made in Italy

2 Karrige për natyrë tërësisht të bëra prej çeliku Prodhuar në Itali - Verë

 • Made in Italy
 • Kod: SUMMER
lek 38.422,98
Material çeliku
Koha e dërgimit 35/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 46.5
Thellësia (cm) 49
Lartësia (cm) 96
Lartësia e sediljes (cm) 75

Karrige kopshti prej çeliku e prodhuar në Itali

Karrige e jashtme e punuar me konstruksion çeliku , tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo stoli e lartë kopshti, me një dizajn elegant dhe linear , është sinteza perfekte midis formës dhe funksionit.

Ndërtimi i tij i lehtë por i fortë siguron qëndrueshmëri dhe stabilitet, duke e bërë atë të përshtatshëm si për përdorim rezidencial ashtu edhe për komercial. Linjat e pastra dhe pamja bashkëkohore theksohen nga sedilja dhe pjesa e pasme me rrasa, të cilat jo vetëm që shtojnë një detaj të veçantë vizual, por gjithashtu ofrojnë rehati dhe mbështetje.

Kjo stol jo vetëm që optimizon hapësirën, falë natyrës së saj të grumbullueshme, por është gjithashtu tepër funksionale, me një mbështetëse këmbësh të integruar për rehati të shtuar. Lehtë për t'u pastruar dhe mirëmbajtur, ai i reziston motit të keq dhe ruan ngjyrën e tij të gjallë me kalimin e kohës.

Ideale për të shtuar ndenjëse shtesë pa pjesën më të madhe, kjo stol është perfekte për të shoqëruar një bar në natyrë, kuzhinë në natyrë ose si pjesë e një këndi sallon. Është zgjedhja e duhur për ata që kërkojnë një stol në natyrë , praktik, elegant dhe i aftë për t'i bërë ballë elementeve , duke pasuruar çdo hapësirë me stil dhe funksionalitet.

Përfundimet e disponueshme:

 • qiell blu
 • jeshile gëlqereje
 • pëllumb
 • tulla
 • të bardhë
 • antracit

Dimensionet:

 • gjatësia: 46.5 cm
 • thellësia: 49 cm
 • lartësia: 96 cm
 • Lartësia e sediljes: 75 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë