2 Karrige të dhomës së ngrënies me dizajn klasik në poliestër Homemotion - Dalida

 • Kod: DALIDA
lek 48.668,69 lek 57.257,27 -15%
Material Pëlhurë dhe dru
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 48
Thellësia (cm) 46
Lartësia (cm) 96

Karrige e dhomës së ngrënies me dizajn klasik dhe elegant në poliestër dhe dru, 2 copë.

Struktura në dru thupër . Selia e veshur me poliestër me efekt kadifeje.

Ngjyrat e disponueshme:
 • Kafe;
 • rozë;
 • gri pëllumbi;
 • blu
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në