Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2 Karrige të dhomës së ngrënies me Homemotion të Vendeve të Tavolinave dhe të Tavolinave - Mania

Kod: MANIA
lek 74.655,04 lek 102.862,48 -27%
- +
Material
Pëlhurë dhe dru
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Gjatësia (cm)
51
Thellësia (cm)
53
Lartësia (cm)
99
Viadurini Living

Karrige e dhomës së ngrënies me tapiceri dhe tapiceri me këmbë druri, 2 copë.

Struktura prej druri gome . Vend dhe mbrapa i veshur me poliestër ose pëlhurë .

Ngjyrat e disponueshme:
  • poliester kafe;
  • pëlhurë e bardhë (pambuk dhe liri);
  • poliestër me efekt kadifeje rozë.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi