2 Karrige të dhomës së ngrënies me Homemotion të Vendeve të Tavolinave dhe të Tavolinave - Mania

 • Kod: MANIA
lek 63.891,02 lek 75.165,91 -15%
Material Pëlhurë dhe dru
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 51
Thellësia (cm) 53
Lartësia (cm) 99

Karrige e dhomës së ngrënies me tapiceri dhe tapiceri me këmbë druri, 2 copë.

Struktura prej druri gome . Vend dhe mbrapa i veshur me poliestër ose pëlhurë .

Ngjyrat e disponueshme:
 • poliester kafe;
 • pëlhurë e bardhë (pambuk dhe liri);
 • poliestër me efekt kadifeje rozë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në