2 Karrige të mbushura dhe përfundime të ndryshme me strukturë çeliku - Torio

  • Kod: TORIO
lek 23.527,15 lek 29.408,93 -20%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Materiali i strukturës çeliku
Gjatësia (cm) 50
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 85
Lartësia e sediljes (cm) 68

Set me 2 stola prej çeliku dhe pëlhure

Set me 2 stola të bëra me ndenjëse të mbushur me pëlhurë gri dhe strukturë e bërë tërësisht prej çeliku të lyer .
Ky artikull me një stil modern dhe elegant ka linja të thjeshta që e bëjnë atë perfekt për të kompletuar arredimin e ambienteve të ndenjes, si kuzhina dhe dhomat e ndenjes, si dhe ato me kontratë, si bare dhe zyra. Materialet me cilësi të shkëlqyera janë zgjedhur për të siguruar një ndenjëse të rehatshme dhe të rehatshme, duke rritur mjeshtërinë e saj.

Përfundimet e disponueshme të strukturës:
  • e zezë mat
  • e bardhë gjysmë shkëlqim
Dimensionet:
  • gjatësia 50 cm
  • thellësia 50 cm
  • lartësia 85 cm
  • sedilja: 34x34x68cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë