Made in Italy

2 Këmbë prej pëlhure dhe çeliku Argjend Prodhuar në Itali - Glitter

  • Made in Italy
  • Kod: GLITTER1
lek 87.612,97 lek 109.516,21 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës çeliku
Gjatësia (cm) 38
Thellësia (cm) 38
Lartësia (cm) 86
Lartësia e sediljes (cm) 65

2 Karrige dhomen e ndenjes prej pëlhure dhe çeliku Prodhuar në Itali

2 stole ngrënieje të bëra me strukturë tub çeliku katror të lyer me argjend dhe ndenjëse e mbuluar plotësisht me pëlhurë silvertex me fije titani dhe jastëkë të mbushur , tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo stol me dizajn elegant është shembulli i funksionalitetit të kombinuar me bukurinë moderne . Me sediljen e saj prej pëlhure, ajo është një mobilje që shquhet për stilin e saj të rafinuar dhe bashkëkohor. Dizajni elegant dhe minimalist e bën atë të përshtatshëm për çdo ambient , nga kuzhina e shtëpisë deri te një bar elegant. Selia, e butë dhe mikpritëse, është e përkryer për momente relaksi ose për një bisedë joformale.

Kjo stol nuk është thjesht një objekt dizajni, por një simbol i vërtetë i modernitetit dhe komoditetit, perfekt për ata që kërkojnë një mobilje që ndërthur estetikën dhe prakticitetin. Për përdorim shtëpiak dhe komercial, është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të shtojnë një element stili dhe funksionaliteti në hapësirën e tyre.

Dimensionet:

  • gjatësia: 38 cm
  • thellësia: 38 cm
  • lartësia: 86 cm
  • lartësia e sediljes: 65 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë