Made in Italy

2 Kolltuqe Dhomë Dite në Pëlhurë dhe Dru Prodhuar në Itali - Plot

 • Made in Italy
 • Kod: PIENA1
Lekë 144,006 Lekë 180,008 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës çeliku dhe druri
Gjatësia (cm) 62
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 77
Lartësia e sediljes (cm) 44

2 kolltuqe ndenjeje prej pëlhure, çeliku dhe druri Prodhuar në Itali

2 kolltuqe të brendshme të bëra me ndenjëse të brendshme prej çeliku, tërësisht të derdhur nga poliuretani me shkumë të ftohtë , të mbuluar me pëlhurë nordike me fije fildishi , këmbët prej druri natyral hiri, tërësisht Prodhuar në Itali.

Ky kolltuk është një ode për dizajnin, perfekt për ata që kërkojnë elegancë dhe funksionalitet. Sedilja, e butë dhe tërheqëse, është e mbuluar me një pëlhurë cilësore që premton rehati dhe rezistencë me kalimin e kohës. Ngjyra neutrale e pëlhurës përzihet në mënyrë harmonike me tonin e ngrohtë të drurit të këmbëve, duke krijuar një pamje mikpritëse dhe të sofistikuar.

Dizajni i mbështetëses së lakuar ofron mbështetje ergonomike , ideale për t'u çlodhur pas një dite të gjatë. Këmbët prej druri, të bashkuara nga elementë të hollë metalikë të zinj , jo vetëm që ofrojnë një bazë solide dhe të qëndrueshme, por gjithashtu shtojnë një detaj të veçantë dizajni që bie në sy.

Ky kolltuk është i gjithanshëm dhe përshtatet lehtësisht në mjedise të ndryshme, nga shtëpia në zyrë, nga zona e rafinuar e pritjes deri te një kënd intim leximi. Është një zgjedhje ideale për ata që duan të kombinojnë ngrohtësinë e drurit me butësinë e pëlhurës, duke i dhënë hapësirës një prekje stili minimalist dhe bashkëkohor.

Dimensionet:

 • gjatësia: 62 cm
 • gjatësia e sediljes: 46 cm
 • thellësia: 54 cm
 • lartësia: 77 cm
 • lartësia e sediljes: 44 cm
 • lartësia e mbështetëses së krahut: 66 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro