Made in Italy

2 kolltuqe me lekur artificiale portokalli dhe kembe hiri Prodhuar ne Itali - Pasqyre

 • Made in Italy
 • Kod: SPECCHIO
Lekë 153,405 Lekë 191,756 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses eko lëkurë
Materiali i strukturës çeliku dhe druri
Gjatësia (cm) 59
Thellësia (cm) 62
Lartësia (cm) 82
Lartësia e sediljes (cm) 46

2 kolltuqe ndenjeje prej eko-lekure, çelik dhe druri Prodhuar ne Itali

2 kolltuqe të brendshme të punuara me ndenjëse të brendshme prej çeliku, tërësisht të derdhur në poliuretani me shkumë të ftohtë , të veshura me eko-lëkurë me finiturë portokalli , këmbët prej druri natyral hiri, tërësisht Prodhuar në Itali.

Ky kolltuk është thelbi i elegancës dhe komoditetit bashkëkohor . Me linjat e tij të buta dhe mikpritëse, ai ofron një ndenjëse jashtëzakonisht të rehatshme, perfekte për momente relaksi apo bisedash intime. Tapiceri prej lëkure eko, i zgjedhur për cilësinë dhe qëndrueshmërinë e tij, mbështjell sediljen dhe mbështetësen, duke krijuar një përvojë komforti luksoze dhe mbështjellëse.

Dizajni i këtij kolltuku, i karakterizuar nga një ekuilibër i përsosur mes estetikës dhe funksionalitetit , përshtatet në mënyrë harmonike me ambiente të ndryshme, nga dhomat elegante të ndenjes deri te dhomat e gjumit të rafinuara, apo si element theksimi në një kënd studimi apo leximi. Struktura e fortë siguron stabilitet dhe qëndrueshmëri, ndërsa tapiceria e butë dhe linjat e lakuara ju ftojnë të uleni dhe të relaksoheni.

Kjo karrige e lehtë nuk është thjesht një mobilje, por një vepër arti funksionale, një shtesë elegante që lartëson çdo hapësirë. Të zgjedhësh këtë kolltuk do të thotë të zgjedhësh një përzierje luksi, komoditeti dhe dizajni që do të bëjë diferencën në çdo mjedis.

Dimensionet:

 • gjatësia: 59 cm
 • gjatësia e sediljes: 46 cm
 • thellësia: 62 cm
 • lartësia: 82 cm
 • Lartësia e sediljes: 46 cm
 • lartësia e mbështetëses së krahut: 60 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro