Made in Italy

2 kolltuqe në natyrë me sedilje dhe mbështetëse në litar detar Prodhuar në Itali - Lisafilo

 • Made in Italy
 • Kod: LISAFILO1
lek 86.992,30
Koha e dërgimit 35/40 ditë pune
Materiali i ulëses litar detar
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 56
Thellësia (cm) 60
Lartësia (cm) 78
Lartësia e sediljes (cm) 45

2 kolltuqe kopshti te stivueshme ne metal dhe litar detar Prodhuar ne Itali

2 kolltuqe te jashtme te stivueshme te prodhuara me strukture metalike te galvanizuar dhe te lyer , sedilje dhe shpine ne litar detar , teresisht Prodhuar ne Itali.

Ky kolltuk kopshti përfaqëson një shprehje elegance dhe rehati, një xhevahir i vërtetë dizajni për mobiljet e jashtme. Struktura mbështetëse metalike siguron stabilitet dhe qëndrueshmëri , ndërsa fundi gri pëllumb shton një prekje të klasit dhe përzihet në mënyrë diskrete me çdo mjedis të jashtëm. Pika qendrore është sedilja dhe mbështetësja, të endura me mjeshtëri me litar detar të cilësisë së lartë në një nuancë të gjallë gri të pëllumbit, duke ngjallur ngrohtësinë dhe gjallërinë e ditëve të verës.

Çdo detaj i këtij kolltuku është krijuar për të ofruar një eksperiencë unike të uljes : nga forma ergonomike që mirëpret trupin, tek kombinimi i këndshëm i ngjyrave që e bëjnë atë një pjesë të mobiljeve të aftë për të tërhequr shikime dhe komplimente. Litari detar, përveçse është i këndshëm estetikisht, zgjidhet për qëndrueshmërinë dhe rezistencën ndaj agjentëve atmosferikë, duke siguruar që kolltuku të ruajë bukurinë e tij me kalimin e kohës.

I lehtë për t'u pastruar dhe mirëmbajtur, ky kolltuk është ideal për ata që kërkojnë një ekuilibër midis funksionalitetit dhe stilit të sofistikuar. E përkryer për të shtuar një prekje të dizajnit italian në kopshtin, tarracën ose zonën e pishinës, është i përshtatshëm si për relaksim individual, ashtu edhe si pjesë e një këndi mikpritës bisedash. Me këtë kolltuk, ju mund t'u ofroni klientëve jo vetëm një pjesë të mobiljeve, por një premtim për momente të këndshme në natyrë, të rrethuar nga bukuria dhe cilësia që vetëm Made in Italy mund të garantojë.

Përfundimet e disponueshme:

 • Strukturë e galvanizuar dhe e lyer me ngjyrë dove gri, ndenjëse dhe mbështetëse gri dove
 • Struktura e galvanizuar dhe e lyer me antracit, ndenjëse dhe mbështetëse me nenexhik
 • Strukturë e galvanizuar dhe e lyer me ngjyrë gri pëllumb, sedilje dhe shpinë portokalli
 • Struktura e galvanizuar dhe e lyer me lino, sedilje dhe shpine argjendi
 • Struktura e galvanizuar dhe e lyer me antracit, sedilje dhe kurriz i zi

Dimensionet:

 • gjatësia: 56 cm
 • thellësia: 60 cm
 • lartësia: 78 cm
 • lartësia e sediljes: 45 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë