Made in Italy

2 kolltuqe prej lekure origjinale italiane dhe dru hiri - Luna

 • Made in Italy
 • Kod: LUNA
Lekë 175,743 Lekë 219,679 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses lëkurën
Materiali i strukturës çeliku dhe druri
Gjatësia (cm) 62
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 77
Lartësia e sediljes (cm) 44

2 kolltuqe ndenjeje prej lekure, celiku dhe druri Prodhuar ne Itali

2 kolltuqe të brendshme të punuara me ndenjëse të brendshme prej çeliku, tërësisht të derdhur në poliuretani me shkumë të ftohtë , të mbuluara me lëkurë gri pëllumbi , këmbët nga druri natyral hiri, tërësisht Prodhuar në Itali.

Ky kolltuk përfaqëson kulmin e dizajnit modern të kombinuar me komoditetin e përjetshëm. Forma e saj magjepsëse , me linja të pastra dhe kthesa të buta , është krijuar për të ofruar mbështetje optimale dhe një përqafim mbështjellës për ata që ulen. Tapiceri prej lëkure me cilësi të lartë, i disponueshëm në një larmi ngjyrash të sofistikuara, është po aq i këndshëm për syrin ashtu edhe për prekjen, duke siguruar një ndenjëse luksoze dhe jetëgjatë.

Baza, elegante dhe minimale , është projektuar për të garantuar stabilitet dhe rezistencë, duke krijuar një ekuilibër të përsosur midis bukurisë dhe funksionalitetit . Ky kolltuk është ideal për ata që duan t'i japin një prekje klasit dhe sqimë çdo ambienti , qoftë një zyrë prestigjioze, një dhomë pritjeje elegante apo një kënd të rehatshëm në shtëpinë tuaj.

Jo thjesht një ndenjëse e thjeshtë, por një shembull i vërtetë i stilit: ky kolltuk është një zgjedhje fituese për ata që kërkojnë një pjesë dizajni që është njëkohësisht një vepër arti dhe një oaz rehati.

Dimensionet:

 • gjatësia: 62 cm
 • gjatësia e sediljes: 46 cm
 • thellësia: 54 cm
 • lartësia: 77 cm
 • lartësia e sediljes: 44 cm
 • lartësia e mbështetëses së krahut: 66 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro