Made in Italy

2 Kolltuqe te Jashtme Nga Çelik ne Ngjyra te Ndryshme Made in Italy - Vere

 • Made in Italy
 • Kod: SUMMER1
lek 39.171,49
Material çeliku
Koha e dërgimit 35/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 57
Thellësia (cm) 55.5
Lartësia (cm) 80
Lartësia e sediljes (cm) 47

2 Kolltuqe kopshti çeliku Prodhuar në Itali

2 kolltuqe te jashtme te punuara me konstruksion celiku , teresisht Prodhuar ne Itali.

Ky kolltuk kopshti është një kryevepër e vërtetë e dizajnit minimalist që ndërthur estetikën dhe komoditetin. E punuar me një strukturë çeliku, është e përfunduar me një bojë delikate dhe moderne që integrohet në mënyrë harmonike me mjedisin e jashtëm.

Linjat e pastra dhe struktura e hapur e sediljes dhe mbështetëses ofrojnë një ndenjëse të rehatshme dhe me frymëmarrje, ideale për ditët e nxehta të verës. Kolltuku është projektuar duke pasur parasysh komoditetin dhe prakticitetin, me mbështetëse krahësh që ofrojnë mbështetje natyrale dhe kontribuojnë në profilin elegant të së tërës.

Rezistent ndaj agjentëve atmosferikë dhe i lehtë për t'u pastruar, ky kolltuk nuk kërkon mirëmbajtje të shtrenjtë, duke e bërë atë një opsion perfekt për ata që duan të kombinojnë funksionalitetin e një mobilie të jashtme me sofistikimin e një dizajni që nuk kalon pa u vënë re.

Ideale për të krijuar një kënd relaksi në kopsht, në një ballkon apo tarracë, ky kolltuk ju fton të shijoni hapësirën tuaj të jashtme me stil dhe rehati. Është zgjedhja optimale për ata që duan t'i ofrojnë vetes dhe mysafirëve të tyre një eksperiencë relaksuese të uljes, të rrethuar nga bukuria e thjeshtë por e rafinuar e dizajnit bashkëkohor.

Përfundimet e disponueshme:

 • jeshile gëlqereje
 • pëllumb
 • të bardhë
 • antracit
 • tulla
 • qiell blu

Dimensionet:

 • gjatësia: 57 cm
 • thellësia: 55.5 cm
 • lartësia: 80 cm
 • Lartësia e sediljes: 47 cm
 • Lartësia e mbështetëses së krahut: 67 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë