Made in Italy

2 Kontrabandues tavoline 100% Liri me Dantella te Bardha Luksoze Prodhuar ne Itali - Trionfo

  • Made in Italy
  • Kod: TRIONFO
Lekë 11,988 Lekë 14,986 -20%
Material pëlhurë: 100% dantella liri: 100% pambuk
Ngjyrë të bardhë
Koha e dërgimit Artikulli 7 ditë pune i disponueshëm / 8 javë artikull për t'u prodhuar
Gjatësia (cm) 90
Lartësia (cm) 40

Vrapues i pastër prej tavoline prej liri me dantella pambuku, dizajn elegant luksoz prodhuar në Itali, 2 copë

Vlera e traditës është e kombinuar me stilin e jetës moderne në këtë vrapues të tryezës së bardhë prej liri me buzë të palosura dhe një pëlhurë dantelle pambuku në të dy anët më të shkurtra.
Lehtësia , liria, eleganca dhe pastërtia janë fjalët kyçe për këtë produkt nga hijeshia fisnike dhe pëlhura e çmuar .

Komplementi u krijua për të përmbushur dëshirën në rritje të këtyre ditëve për të jetuar çdo vend me intensitet dhe ekuilibër të thellë, në një grup harmonik të përsosjes, natyrës dhe mirëqenies.
Kështu, përmes kujdesit për detajet dhe një modeli të thjeshtë që synon thelbin e bukurisë, lind një produkt autentik dhe i punuar me dorë , i cilësisë më të lartë për lëndët e para të zgjedhura, siç është liri më i pastër dhe pambuku më i butë .
Rezultati është një endje fijesh në gjendje të interpretojë energjinë jetësore të çdo ambienti, duke i dhënë një përvojë ndjesore sublime dhe sugjestionuese.

Masat:
  • 40 x 90 cm
Përbërja:
  • 100% liri me 100% dantella pambuku
Këshilla të dobishme:
Lani produktin veçmas me ujë dhe sapun neutral në një maksimum prej 40% C, mos zbardhni, mos lagni dhe mos e shtrëngoni me dorë.
Ne rekomandojmë hekurosjen në temperatura të ulëta dhe mos ekspozim të drejtpërdrejtë në rrezet e diellit për të ruajtur integritetin e ngjyrës dhe fibrave natyrore.

Shënim: hijet dhe ndryshimet me kalimin e kohës dhe midis artikujve duhet të konsiderohen si karakteristika të veçanta të produktit, pasi është bërë me materiale natyrore.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro