Made in Italy

2 llambadar i lehtë në tunxh dhe qelq Prodhuar në Itali - Dolci

 • Made in Italy
 • Kod: DOLCI1
Lekë 70,679 Lekë 88,349 -20%
Material bronzi dhe qelqi
Koha e dërgimit 4 javë pune
Gjatësia (cm) 20.7
Thellësia (cm) 20.7
Lartësia (cm) 240

Dolci llambadar 2-drite ne tunxh dhe xham te bardhe Prodhuar ne Itali

Llambadar me 2 drita prej bronzi dhe xham të bardhë me kabllo të rregullueshme në gjatësi dhe në tavan tërësisht Prodhuar në Itali.
Koleksioni Dolci karakterizohet nga zilja e bardhë e qelqit me shkëlqim, e zbukuruar me detajet e kornizës, e disponueshme në fundin antik prej bronzi. I thjeshtë, por i sofistikuar si një fustan i bardhë, përhap butësisht shkëlqimin e tij, duke krijuar lojëra drite dhe hije. I përshtatshëm për t'u përfshirë në çdo ambient të brendshëm, koleksioni përbëhet nga dy varëse, të vetme dhe të dyfishta, si dhe llamba muri.

Karakteristikat:
 • Drita: 2 x Max 15W LED E27
 • Mbrojtja e mbylljes: IP20
Dimensionet:
 • Baza në tavan: Diametri 18cm
 • Llamba: Diametri 20.7cm x Lartësia 30.4cm
 • Kabllo i rregullueshëm në gjatësi dhe në tavan deri në 240cm
NB: përfundimi antik prej bronzi është i disponueshëm sipas kërkesës.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro