Made in Italy

2 stola në pëlhurë kadife perla dhe këmbë prej ari rozë të prodhuara në Itali - Butterfly

  • Made in Italy
  • Kod: FARFALLA2
Lekë 79,397 Lekë 99,247 -20%
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Materiali i ulëses indeve
Materiali i strukturës çeliku
Gjatësia (cm) 40
Thellësia (cm) 47
Lartësia (cm) 91
Lartësia e sediljes (cm) 66

2 Karrige dhomen e ndenjes prej pëlhure dhe çeliku Prodhuar në Itali

2 Karrige ngrënieje të bëra me strukturë tub çeliku të lyer me ngjyrë rozë ari , sedilje dhe shpinë me kompensatë të mbuluar me pëlhurë kadifeje me fije perle me tuba kontrast dhe prag dere PVC të zezë, tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo stol prej pëlhure është një deklaratë e guximshme e stilit dhe rehatisë. Me strukturën e tij të hollë, ai ofron një ekuilibër të përsosur midis elegancës moderne dhe qëndrueshmërisë . Sedilja dhe mbështetësja premtojnë rehati të zgjatur, duke e bërë atë ideale për të shijuar momente relaksi ose shoqërimi.

Kjo stol është një zgjedhje e shkëlqyer për t'i dhënë një prekje gjallëri çdo kuzhine, ishulli apo tavoline të lartë, duke ngritur estetikën e dhomës me dizajnin e saj tërheqës dhe sediljen tërheqëse. Pavarësisht nëse është një shtëpi private apo një mjedis komercial, do të sjellë një prani të veçantë dhe një prekje ngjyrash të ndezura.

Dimensionet:

  • gjatësia: 40 cm
  • thellësia: 47 cm
  • lartësia: 91 cm
  • lartësia e sediljes: 66 cm
NB: përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion.
Për informacione na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërko informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro