24 copë Takëm të errët Stainless Steel Set në Blu - Oceanus

 • Kod: OCEANUS1
lek 13.407,42 lek 16.759,28 -20%
Material çelik inox mat
Masat Pirun: l.2.5 x h.20 cm Thikë: l.2 x orë. 22.5 cm Lugë: l. 4 x orë 20 cm Lugë: l.3 x h.14 cm
Koha e dërgimit 7 ditë pune

Takëm prej çeliku 24 copë i vendosur në nuancat e kaltër.

Ky grup takëmesh sjell në tryezë paleta kromatike me një fuqi të fortë evokuese që na çojnë në nuancat e ngjyrës blu të detit.
Në fakt, nuanca të ndryshme të ngjyrës blu janë të përshkruara derisa të arrijnë kulmin e intensitetit për lumturinë maksimale.

Karakteristikat teknike:
 • Bërë nga çelik inox me cilësi të lartë
 • Përfundim mat
 • Seti përbëhet nga: 6 pirunë, 6 thika, 6 lugë dhe 6 lugë çaji
 • Trashësia: 2.5 - 2 mm
 • I sigurt për duar dhe pjatalarëse
 • Pirun: l.2.5 x h.20 cm
 • Thikë: l.2 x orë 22.5 cm
 • Lugë: l. 4 x orë 20 cm
 • Lugë: l.3 x h.14 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në