Made in Italy

3 Llamba tavanesh në dritë në tunxh dhe xham gjysëmfushues Murano - Vend nga Il Fanale

 • Made in Italy
 • Kod: COUNTRYPLAF
Lekë 123,497
Material bronzi dhe qelqi
Koha e dërgimit 4 javë pune
Prizë dhe lloji i rrymës 3x Maksimumi 46W E27
Gjatësia (cm) 49.5
Thellësia (cm) 49.5
Lartësia (cm) 31.5

Llambë tavani e cilësisë së mirë me 3 drita në bronz dhe gjysmë sferë qelqi Murano, prodhuar në Itali.

Isshtë një llambë tavani në stilin e vendit me 3 drita , e bërë prej bronzi dhe xhami të bardhë Murano, një shprehje e shkëlqyer e prodhuar në Itali.
Veçantia jepet nga abazhuri me një formë të hemisferës gjeometrike me një buzë të zbukuruar kafe të djegur.
Rezultati është një llambë tavani me cilësi dhe vlerë të lartë që ofron një stil të cilësisë së mirë dhe ndërkombëtare.

Karakteristikat teknike:
 • Sulmi: 3x Max 46W E27
 • Tensioni 240V
 • Klasa e Energjisë A ++ / E
 • Mbrojtja IP20
 • Pesha 8.5 kg
NB: llambat nuk janë të përfshira.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro