Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

3 Llamba Tavanesh në Llambë dhe Xham Murano - Vend nga Il Fanale

Kod: COUNTRYPLAF1
lek 65.784,15 lek 85.519,39 -23%

madein_italy

- +
Material
bronzi dhe qelqi
Koha e dërgimit
2 javë pune
Prizë dhe lloji i rrymës
3x Max 46W E27
Gjatësia (cm)
49.5
Thellësia (cm)
49.5
Lartësia (cm)
33
Il Fanale

Llambë tavani e cilësisë së mirë me 3 drita në bronz dhe kon prej xhami Murano të cunguar, prodhuar në Itali.

Isshtë një llambë tavani në stilin e vendit me 3 drita , e bërë prej bronzi dhe xhami të bardhë Murano, një shprehje e shkëlqyer e prodhuar në Itali.
Veçantia jepet nga abazhuri me një formë konike të shkurtuar gjeometrike me një buzë të djegur në kafe.
Rezultati është një llambë tavani me cilësi dhe vlerë të lartë që ofron një stil të cilësisë së mirë dhe ndërkombëtare.

Karakteristikat teknike:
  • Sulmi: 3x Max 46W E27
  • Tensioni 240V
  • Klasa e Energjisë A ++ / E
  • Mbrojtja IP20
  • Pesha 7.5 kg
NB: llambat nuk janë të përfshira.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi