Made in Italy

3 ose 5 llambadar i lehtë i punuar me dorë në qeramikë me shkëlqim me trëndafila - Lecco

 • Made in Italy
 • Kod: LECCO2
lek 61.021,90
Material qeramike dhe hekuri
Koha e dërgimit 20 dite pune
Vlerësimi i IP 20
Prizë dhe lloji i rrymës 3 ose 5 x maksimumi 42 W - E14

Llambadar 3 ose 5 dritash i punuar me dore ne qeramike i dekoruar me trëndafila dhe hekur, 2 përmasash prodhim italian nga Ferroluce.

Llambadari 3 ose 5 dritash është tërësisht i punuar me dorë në hekur dhe qeramikë që nxjerr në pah mjeshtërinë dhe shkathtësinë e zejtarëve.
Dizajni karakterizohet nga trëndafila qeramikë që krijojnë një stil unik dhe të papërsëritshëm.

Prandaj është një pjesë unike dhe origjinale që ndërthur mjeshtërinë e traditës italiane me cilësinë e materialeve.
Vëmendja ndaj detajeve më të vogla dhe kërkimi i teknikave gjithnjë e më të reja e bëjnë llambën të paimitueshme dhe të vlefshme.

Madhësitë e disponueshme:
 • diametri 70 xh 45 cm (3 drita)
 • diametri 80 xh 45 cm (5 drita)

Prodhimi ekskluzivisht italian është një burim krenarie dhe vlerash, i aftë për t'i dhënë komplementit një personalitet unik për të kënaqur kërkesat e klientëve më kërkues.

NB : llamba nuk është e përfshirë. Duke qenë se këto janë artikuj të punuar me dorë, ngjyrat reale mund të ndryshojnë nga ato të paraqitura në foto.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në