Made in Italy

6 llambadar i lehtë i punuar me dorë në qeramikë me shkëlqim me trëndafila - Lecco

  • Made in Italy
  • Kod: C129502
lek 99.832,25
Material qeramike dhe hekuri
Koha e dërgimit 20 dite pune
Vlerësimi i IP 20
Prizë dhe lloji i rrymës 6 x maksimumi 42 W - E14
Lartësia (cm) 55
diametër (cm) 105

Llambadar qeramike 6 dritash i punuar me dorë i dekoruar me trëndafila dhe hekur i prodhuar në Itali nga Ferroluce.

Llambadari me 6 drita është tërësisht i punuar me dorë në hekur dhe qeramikë që nxjerr në pah mjeshtërinë dhe shkathtësinë e artizanëve.
Dizajni karakterizohet nga trëndafila qeramikë që krijojnë një stil unik dhe të papërsëritshëm.

Prandaj është një pjesë unike dhe origjinale që ndërthur mjeshtërinë e traditës italiane me cilësinë e materialeve.
Vëmendja ndaj detajeve më të vogla dhe kërkimi i teknikave gjithnjë e më të reja e bëjnë llambën të paimitueshme dhe të vlefshme.

Prodhimi ekskluzivisht italian është një burim krenarie dhe vlerash, i aftë për t'i dhënë komplementit një personalitet unik për të kënaqur kërkesat e klientëve më kërkues.

NB : llamba nuk është e përfshirë. Duke qenë se këto janë artikuj të punuar me dorë, ngjyrat reale mund të ndryshojnë nga ato të paraqitura në foto.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në