3 Tabela të projektimit të kopshtit katror në çelik me dekora - magjepsëse

 • Kod: INCANTEVOLE1
lek 8.518,55 lek 12.169,36 -30%
Pako e 2 Artikuj
Sasia minimale e porosisë 2 Artikuj
Material çeliku dhe qeramika
Masat L28 x P28 x H68 cm; L23 x P23 x H57 cm; L18 x P18 x H51 cm
Ngjyrë e zezë
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Seti i 3 tavolinave katrore në natyrë të bëra prej çeliku të dekoruar.

 • strukturë në çelik të trajtuar për pjesën e jashtme (e-veshja) dhe e pikturuar me pluhur epoksi.
 • maja qeramike .
NB : rekomandohet të mos e ekspozoni produktin në mot të keq, pasi ndryshk do të formohet në çelik.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në