Made in Italy

4 Karrige kopshti me ndenjëse teknopolimer Prodhuar në Itali - Mentha

 • Made in Italy
 • Kod: MENTHA
Lekë 66,986
Koha e dërgimit 35/40 ditë pune
Materiali i ulëses teknopolimer
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 50
Thellësia (cm) 52
Lartësia (cm) 80
Lartësia e sediljes (cm) 45

4 karrige kopshti të stivueshme prej metali dhe teknopolimer Prodhuar në Itali

4 karrige te jashtme te stivueshme te prodhuara me strukture metalike te zinkuar dhe te lyer , sedilja dhe shpina nga teknopolimer , tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo karrige kopshti përfaqëson bashkimin e përsosur midis thjeshtësisë dhe modernitetit. Sedilja me cilësi të lartë teknopolimer ofron një kombinim ideal të stilit dhe funksionalitetit, me një sipërfaqe të lëmuar dhe një formë mikpritëse që premton rehati dhe mbështetje.

Këmbët metalike sigurojnë një strukturë solide dhe të qëndrueshme që mund t'i rezistojë lehtësisht përdorimit të përditshëm. Dizajni i lehtë jo vetëm që e bën karrigen të lehtë për t'u lëvizur dhe të përshtatshme për çdo organizim kopshti, por aftësia e saj e grumbullimit e bën atë shumë praktike për ruajtje kur nuk përdoret.

Kjo karrige është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë të maksimizojnë efikasitetin pa sakrifikuar estetikën . Ai përshtatet pa mundim në çdo mjedis të jashtëm, nga minimalisti tek ai i përpunuar, dhe rezistenca e tij ndaj motit siguron që ai të ruajë pamjen e tij të rafinuar për vitet në vijim.

E përkryer për ata që duan të krijojnë një hapësirë tërheqëse në kopsht ose në një tarracë, kjo karrige nuk kërkon mirëmbajtje intensive dhe është e gatshme të mirëpresë mysafirët në çdo kohë, duke siguruar një vend të rehatshëm dhe një pamje gjithmonë të patëmetë.

Përfundimet e disponueshme:
 • Struktura e lyer me karamel, ndenjëse me karamel
 • Strukturë e lyer me ngjyrë të gjelbër të sherebelës, ndenjëse e gjelbër e urtë
 • Struktura e lyer me ngjyrë dove gri, ndenjëse gri dove
 • Struktura e lyer me liri, ndenjëse prej liri
 • Struktura e lyer me antracit, ndenjëse me antracit
Dimensionet:
 • gjatësia: 50 cm
 • thellësia: 52 cm
 • lartësia: 80 cm
 • lartësia e sediljes: 45 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro