Made in Italy

4 kolltuqe te jashtme ne korniza te lyera me ngjyra te ndryshme Prodhuar ne Itali - Ladyb

 • Made in Italy
 • Kod: LADYB
Lekë 52,677
Koha e dërgimit 35/40 ditë pune
Materiali i ulëses teknopolimer
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 56
Thellësia (cm) 58
Lartësia (cm) 78
Lartësia e sediljes (cm) 45

4 kolltuqe kopshti ne metal dhe teknopolimer Prodhuar ne Itali

4 kolltuqe te jashtme te punuara me konstruksion metalik dhe sedilje teknopolimer , teresisht Made in Italy.

Lëreni veten të magjepseni nga ky kolltuk kopshti, një mishërim i elegancës moderne dhe rehati inovative. Me strukturën e tij të hollë dhe rezistente metalike, ky kolltuk ofron një bazë solide dhe të rafinuar .

Sedilja është e skalitur në teknopolimer që siguron rehati të patejkalueshme . Dizajni ergonomik i sediljes mbështjell dhe mbështet trupin në mënyrë natyrale, duke ju lejuar të kaloni orë relaksi në ajër të hapur pa sakrifikuar mirëqenien.

Ideale për ata që kërkojnë mobilje kopshti që ndërthurin estetikën dhe funksionalitetin , ky kolltuk është i përsosur për çdo rast, nga një kafe e qetë në mëngjes deri në një pritje elegante në mbrëmje në natyrë. Ai ofron shkathtësinë dhe stilin më të lartë, duke përfaqësuar një shtesë të vlefshme për çdo hapësirë të jashtme që dëshironi ta shndërroni në një oaz relaksi dhe bukurie.

Përfundimet e disponueshme:

 • sedilja dhe struktura gri dove
 • sedilja dhe struktura në liri
 • sedilja dhe struktura e mustardës
 • sedilje terrakote, strukturë gri pëllumb
 • sedilja dhe struktura e aviacionit
Dimensionet:
 • gjatësia: 56 cm
 • thellësia: 58 cm
 • lartësia: 78 cm
 • lartësia e sediljes: 45 cm
 • lartësia e mbështetëses së krahut: 65 cm
NB: Ngjyrat e errëta nxjerrin në pah nuancat e brendshme të materialit të cilat duhet të konsiderohen normale.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro