Made in Italy

4 kolltuqe te jashtme te stivueshme me perfundime te ndryshme Made in Italy - Sunset

 • Made in Italy
 • Kod: SUNSET
Lekë 40,806
Material teknopolimer
Koha e dërgimit 35/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 61
Thellësia (cm) 59
Lartësia (cm) 82
Lartësia e sediljes (cm) 47

4 kolltuqe kopshti te stivueshme ne teknopolimer Prodhuar ne Itali

4 kolltuqe te jashtme te stivueshme te prodhuara me strukture teknopolimer , teresisht Prodhuar ne Itali.

Ky kolltuk kopshti teknopolimer është një shembull i shkëlqyer sesi dizajni bashkëkohor mund të përmbushë prakticitetin . Materiali, një teknopolimer me cilësi të lartë, garanton lehtësi dhe rezistencë, duke ju lejuar të lëvizni lehtësisht kolltukun dhe të përballeni pa probleme me kushtet e ndryshueshme të motit.

Ai shton një prekje qetësie dhe freski në çdo hapësirë të jashtme, nga një ballkoni urban në një tarracë të madhe fshati. Sipërfaqja e lëmuar dhe linjat e buta janë magjepsëse dhe ju ftojnë të relaksoheni, ndërsa mbështetësit e krahëve dhe paksa e pjerrët mbrapa sigurojnë rehati afatgjatë.

I lehtë për tu pastruar dhe mirëmbajtur, ky kolltuk nuk kërkon mirëmbajtje të veçantë, duke e bërë atë një zgjidhje ideale për ata që kërkojnë të optimizojnë hapësirën. Është një zgjedhje e shkëlqyeshme si për përdorim të përditshëm ashtu edhe për organizim në ngjarje në natyrë, duke kombinuar funksionalitetin me një estetikë të këndshme dhe moderne.

Ky kolltuk teknopolimer është i përsosur për ata që dëshirojnë të shtojnë një prekje stili dhe moderniteti në kopshtin e tyre, pa sakrifikuar qëndrueshmërinë dhe lehtësinë e menaxhimit. Është një mobilje që plotëson nevojat e atyre që kërkojnë cilësi, dizajn dhe praktikë në një produkt të vetëm.

Përfundimet e disponueshme:

 • antracit
 • qiell blu
 • pëllumb
 • barbarozë e kuqe

Dimensionet:

 • gjatësia: 61 cm
 • thellësia: 59 cm
 • lartësia: 82 cm
 • Lartësia e sediljes: 47 cm
 • Lartësia e mbështetëses së krahut: 68 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro