12 copa që shërbejnë gota në gotë transparente për ujë - optike

 • Kod: OTTICOBIC
lek 11.999,36
Material gotë
Masat diametri 8 x h. Kapaciteti 10 cm: 230 ml
Ngjyrë i tejdukshëm
Koha e dërgimit 7 ditë pune

Shërbimi i gotave 12 copë në gotë transparente për ujë.

Punimet në sipërfaqe që karakterizojnë dekorimin e kësaj linje xhami janë të gdhendura imët në gotë, një material që jep një elegancë pa kufij dhe pa kohë.
Rezultati është një tabelë elegante, e rafinuar, me thelbësi dhe përsosje në qendër.
Një shërbim thelbësisht modern , i aftë për të vendosur në kontekste edhe më klasike, bazuar në kontrastin e formave gjeometrike të pastra dhe thelbësore: qarqet themelore dhe trekëndëshat.
Një haraç për stilin Bauhaus që krijonte një dizajn minimal dhe funksional.

Karakteristikat teknike:
 • Bërë prej qelqi
 • Kupë e gjerë
 • Sipërfaqe e gdhendur imët
 • Masat: x 8 x h. 10 cm
 • Kapaciteti: 230 ml
 • Rekomandohet larja e duarve
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në